Felhasználói adatlap
-- Jónás Ági --
felhasználói adatlapjaJónás Ági portfólióját ide kattintva éred el.
Jónás Ági által feltöltött cikkek:
2020. 08. 15.
Interjú Fenyő László Liszt Ferenc-díjas gordonkaművésszel a siker összetevőiről
A Németországban élő Fenyő Lászlót mind a közönség, mind a kritikusok az egyik legizgalmasabb művészként ünneplik szerte a világon. Tizenhárom évesen, az országos zeneiskolai gordonkaverseny győzteseként került a Zeneakadémia előkészítő tagozatára, az érettségit követően sikerrel felvételizett ugyanebbe az oktatási intézménybe, majd pedig a Lübecki Zeneművészeti Főiskolára. 1991 és 2000 között kilenc versenyen indult, s szinte mindig dobogós helyezést ért el; győzelmet aratott többek között a Magyar Rádió Országos Gordonkaversenyén, majd a kronbergi nemzetközi Casals-versenyen első díjat és különdíjat nyert.
2020. 08. 02.
Interjú Oláh Vilmos Liszt Ferenc-díjas hegedűművész, koncertmesterrel sikerről és korunk zenei piacának követelményeiről
Oláh Vilmos hegedűművész közel négy évtizedes pályafutása során többek között Kubában, Vietnámban, Indiában, Thaiföldön, Kínában és Tajvanon képviselte a magyar kultúrát. Vendégprofesszorként kurzusokat vezetett Peking, Tajpej, Bangkok és Montana zenei intézményeiben, japán, hongkongi és thaiföldi szervezetek választották tiszteletbeli taggá, mindemellett az Egyesült Államokban hat regionális Emmy-díjjal kitüntetett The Violin Alone című film főszereplőjeként ismerhette meg a szélesebb közönség. Legfontosabb számára, hogy olyan értékeket tárjon fel és adjon át a zene segítségével, amik az ember nemesedését szolgálják.
2017. 05. 22.
Beszélgetés Balázs Jánossal
A klasszikus és a modern zene között feszülő szakadék betöltésére tett kísérletet Budapest második, a Bazilika előtt megrendezett szabadtéri komolyzenei koncertje, a ZEnergia, melynek keretében Balázs János zongoraművész zenélt május 21-én. Az MVM által szervezett exkluzív eseményen felcsendült művekről, a klasszikus zene korszerű „tálalási módjairól”, a Liszt -és Príma-díjas művésszel beszélgettünk, aki szívesen mesélt a Kínában nemrégiben adott szólóestjéről, valamint elárulta azt is, hogy zsűritagként mit profitált a Virtuózokból.
2017. 03. 16.
Beszélgetés Gryllus Dorkával
Gryllus Dorka játssza a főszerepet a Duda Éva Társulat Frida Kahlo életéről szóló előadásában. Az Operettszínház produkciója a mexikói festőművészről az Átrium Film-Színházban látható, olyan színészekkel, mint Gubik Petra, Szabó P. Szilveszter, Kálid Artúr és Papadimitriu Athina. A félig magyar származású mexikói festő kalandos élete összművészeti alkotásban kel életre: színház, élőzene, kortárstánc és videoművészet hatásos elegyével. Gryllus Dorkával beszélgettünk.
2016. 12. 07.
Beszélgetés Illényi Katicával
lllényi Katica két éve a világ egyik legkülönösebb hangszerén, thereminen is előad, s az ünnepekre egy egyedi karácsonyi tematikájú, Theremin Karácsony névre keresztelt albummal örvendezteti meg rajongóit és az emberi hanghoz kísértetiesen hasonló megszólalású hangszer szerelmeseit. A zenei kíséret és hangszerelés tekintetében is különleges album kapcsán a Liszt Ferenc-díjas hegedűművésznővel a hangszer megszólaltatásának nehézségeiről, a korongon hallható szerzeményekről, valamint vietnámi élményeiről beszélgettünk, s fény derült arra is, hogyan őrzi meg karcsúságát az ünnepi menüdömping alatt.
2016. 03. 20.
Mucsi Zoltán rendezése a Stúdió K-ban
Lehet-e még ember saját hazájának rendületlen híve? Kitéphetők-e végérvényesen a gyökerek egy jobb élet reményében, és teremthető-e idegen földön igazi otthon? E kérdéseket feszegeti Mucsi Zoltán első rendezése, a Sławomir Mrożek 1974-ben írt Emigránsok művén alapuló darab a Stúdió K-ban.
2016. 03. 12.
Beszélgetés Cseh Adriennel
„Szolgáltatást nyújtok, ugyanakkor alkotok is: a narráció megírása egy mű keletkezése is egyben. Hálás szakma, de könnyűnek korántsem nevezhető” – vallja Cseh Adrienn az Akadálymentes és Korlátlan Kultúráért Egyesület audionarrátora, aki nem munkának, sokkal inkább hivatásának érzi a látás- és hallássérült közösségek színházi élményekhez való hozzásegítését. Hol áll hazánk az akadálymentesítés, a kultúra megváltoztatása terén más országokhoz képest és hogyan válik egy vak ember számára színessé és átélhetővé egy adott produkció – interjúnkban erről is beszélgettünk.
2016. 02. 27.
Beszélgetés Dráfi Kálmánnal, Szakcsi Lakatos Bélával és Sárik Péterrel
Mesterkurzussal startolt február 19-én a Cziffra György emlékére rendezett, Balázs János zongoraművész által megálmodott fesztivál a MOM Kulturális Központban. Az ezt követő négynapos koncertsorozaton olyan híres magyar zenészek lépnek színpadra, akik művészi hozzáállását nagyban befolyásolták a Cziffra-élmények. A magyar zenei élet megkerülhetetlen kuriózumáról Dráfi Kálmánnal, Szakcsi Lakatos Bélával és Sárik Péterrel beszélgettünk.
2016. 02. 25.
Vass Virág: Szoknya-blues. Libri, 360 oldal, 3990 forint
Vass Virág Szoknya-blues című regénye a századunkban élő Férfi és Nő bonyolult viszonyát veszi górcső alá. Egy önmagát kereső, sodródó nő, egy zugivó anya, egy menekülő vőlegény és egy Fűevő pszichopata története izgalmas lélektani thrillerbe csomagolva – pontos látlelet egy olyan világról, amelyben sokszor senki sem az, akinek mutatja magát.
2016. 02. 12.
Beszélgetés Göttinger Pállal
Robert Thomas Nyolc nő című bűnügyi komédiáján izgulhatunk és nevethetünk február 12-től a szombathelyi Weöres Sándor Színházban. Hogy hogyan lehet a klisészerű krimiszálakat jól használni, mennyi hazugságot és elfojtott gyűlöletet vagyunk képesek mi, emberek kitermelni, mitől lesz göttingeres, no meg Tim Burton-beütésű a darab, arról a rendezőt, Göttinger Pált kérdeztük.
2016. 02. 07.
Valló Péter rendezése a Rózsavölgyi Szalonban
A pénz az élet, vagy inkább az élet egyenlő a pénzzel? Vajon mindenki egyenlő, ha szívtranszplantációról van szó, vagy csak a gazdagok élveznek prioritást? Befolyásolhatja az orvosi döntést a donor karaktere? Valló Péter új rendezése, az Istenek tanácsa többek között e kérdések átgondolására késztet. Figyelem! Az előadás keltette feszültségek szapora szívverést okozhatnak.
2016. 01. 23.
Cziffra György emlékére
Mélyszegénységből jött csodagyermek, egyedülálló karrier, egyéniség, virtuozitás, példaértékű fiatalokat felkaroló munkásság. Börtöntől megviselt muzsikuslegenda, a kitartás, az alázat és a romokból önmagát rekonstruáló ember iskolapéldája. A világ nagy hangversenytermeinek dobogóján ünnepelt sztár, akit bár francia földben helyeztek örök nyugalomra, sosem vallotta magát másnak, mint magyarnak. Huszonkét éve, 1994. január 15-én halt meg Cziffra György virtuóz improvizációs képességű zongoraművész. A művész emlékét Balázs János Liszt-díjas zongoraművész kezdeményezésére és művészeti vezetésével a február 25-28-ig tartó Cziffra Fesztivál ápolja.
2016. 01. 04.
Beszélgetés Takács Gáborral
A Káva Kulturális Műhely Szélmalmok címen Mindszent, Székkutas és Hódmezővásárhely tanyasi gyerekcsoportjaival együttműködve indította útjára művészeti projektjét 2015 márciusában. Hogy mit profitálhatnak az ezeken a településeken és a környékbeli tanyákon élő fiatalok egy-egy ilyen színházi-drámás foglalkozásból, hogyan segíti mindez a helyi közösségek önazonosságának meghatározását, és milyen szimbolika húzódik meg a projekt neve mögött, arról a Káva alapítóját, Takács Gábort kérdeztük.
2015. 11. 04.
Beszélgetés Bódy Gergővel és Geszti Péterrel
Végy egy ismert, érdekes embert! Tegyél fel neki kérdéseket, beszélgess vele! Majd ha megihletett egy-egy pillanat az életéből, készíts belőle egy rövid imprójelenetet! Valahogy így néz ki a Főhős receptje, a Momentán Társulat október 16-tól útjára indított improvizációs színházi est sorozata, melynek első főhősével, Geszti Péterrel és Bódy Gergő műsorvezetővel beszélgettünk.
2015. 09. 26.
Beszélgetés Kedves Péterrel
Elképesztő dolog történt, az Island of Promise megnyerte a Magyar Klipszemle különdíjat! – tette közzé bejegyzését közösségi oldalán a Belau szeptember 19-én. A könnyed, nyári hangulatot idéző bemutatkozó dal hetvenezres nézettségre tett szert röpke egy hét alatt. Az egyszemélyes projekt létrehozójával, Kedves Péterrel beszélgettünk.
2015. 09. 10.
Beszélgetés Pelsőczy Rékával
Ünnepelt sztár, elképesztően sikeres színházi díva, és minden róla szól. A gond csak az, hogy az idő múlása felett még neki sincs hatalma. Nehezebb feldolgozni az idő múlását egy nőnek, ha színésznő? Hogyan lehet túllépni azon, ha egy csinos, fiatal hölgy személyében érkezik az utánpótlás? Szeptember 11-én mutatják be a Mindent Éváról című pszichothrillerbe hajló komédiát, mely többek között ezekre a kérdésekre keres válaszokat. A Mankiewicz filmklasszikusát színpadra állító rendezővel, Pelsőczy Rékával beszélgettünk.
2015. 07. 06.
Beszélgetés Pálmai Pannával és Lombos Pállal
A Magyarországon és külföldön már egyaránt sokszor bizonyított Swing á la Django hattagú együttes védjegye az innováció. Zenéjük hangzásában harmóniára talál a magyar autentikus zene, a francia manouche swing és a sanzonok világa, a tangó és a jazz, melynek eredménye az az egyedi stílus, melyet ők Hungarian Django Swingnek neveznek. Az együttes alapítójával, Lombos Pállal, valamint a Pankastic! és a Swing á la Django énekesnőjével, Pálmai Pannával a Városmajori Szabadtéri Színpadon adott koncertjük előtt beszélgettünk.
2015. 06. 30.
Beszélgetés Richard Laniepcevel és Asli Doğannal
„Minden alkalommal ugyanolyan hatalmasat bulizunk, mint az első fellépésünkön” – árulta el Richard Laniepce, a Kolektif Istanbul alapítója. A tíz éve alakult együttes Törökország egyik legfontosabb világzenei exportcikke, mely zenéjében az anatóliai és balkáni hagyományokat ötvözi. A Yunus Emre Enstitüsü Budapesti Török Kulturális Központ meghívására Magyarországra érkezett együttes két kulcsemberével, Richard Laniepcevel és Asli Doğannal beszélgettünk.
2015. 03. 10.
Special Crossover Concert a Sportarénában
Végig olyan koncertet élvezhettünk, mely a műfajok közötti átjárással zenei utazásra kalauzolta a közönséget, s melynek során a zenei világ számos stílusába is betekintést nyert a hallgató.
2015. 02. 12.
Beszélgetés Hiroaki Umedaval
Hirokai Umeda japán koreográfust és előadóművészt a japán avantgárd művészeti világ egyik legmeghatározóbb alakjaként tartják számon. Digitális képek, különleges effektek, a fény és a mozgás párbeszéde koncentrálódik két, január végén a Trafóban bemutatott hipnotikus szólóprodukciójában. A mozdulat és vizualitás experimentális művészével az Accumulated Layout és a Holistic Strata kapcsán beszélgettünk.
2015. 01. 30.
Beszélgetés Rákóczy Annával és Rozmán Lajossal
A Qaartsiluni Ensemble nem tagadja, hogy imád kísérletezni. Február 7-i, Budapest Music Centerben megrendezésre kerülő koncertjükön ezúttal az Anima Musicae vonós Kamarazenekarral és Milan Pala szlovák hegedűművésszel együtt járják be a ráérzések és megsejtések útját.
2015. 01. 22.
Beszélgetés Balázs Jánossal
A világszerte koncertező, nem mellesleg Junior Prima díjas zongoraművész „Balázs János három arca” címmel tart zongoraesteket januártól a Zeneakadémián és a Művészetek Palotájában az "MVM Koncertek - A Zongora" sorozat keretében. A billentyűk mesterét a közelgő koncertsorozat kapcsán többek között zenével való különleges kapcsolatáról, álmokról és áldozatokról, siker és teltház mozgatórugóiról, valamint a komolyzenei közönség utánpótlásáról kérdeztük.
2014. 12. 01.
BESZÉLGETÉS ROZMÁN LAJOSSAL
A szlovák Mairán Lejava és a magyar Sári József műveit tűzte műsorára a Trafóban december 2-án koncertező Qaartsiluni Ensemble. A közép-európai tradíciót a ma élő alkotók munkásságának fényében újraértelmező együttes a prágai Yo-Yo O.S. képzőművészcsoporttal együttműködve kínál érzékszerveket megmozgató, Magyarországon egyedülálló produkciót. Rozmán Lajossal beszélgettünk művészi elképzeléseikről.
2014. 11. 09.
Beszélgetés Sándor Annával és Hábetler Andrással
Hogyan legyünk boldogok? Mi a jó párkapcsolat titka? Ezt feszegeti manapság a világ sok-sok guruja, s ugyanez történik a Spinoza Színház vígoperájában, a Popperában is, mely egyben a 2010-ben bemutatott Guru című darab folytatása. Mivel Popper Péter több mint száz előadást tartott a Dob utca szívében működő színházban, a humorral átszőtt operaária egyben tisztelgés is a 76 évesen elhunyt, neves pszichológus előtt. A bemutató után identitásról, párválasztásról, kötődésről, függetlenségvágyról, illetve a Popper-jelenségről Sándor Annával, a Spinoza Színház igazgatójával és a darab főszereplőjével, Hábetler András operaénekessel beszélgettünk.
2014. 11. 04.
Beszélgetés Salamon Somával
Népzenész-néptáncos családba született, életét gyermekkorától kezdve a népzenéhez való kötődés határozta meg. A Buda Folk Band tagjaként a 2014. év januári World Music Charts Europe világzenei toplista második helyezését érte el a zenekar "Magyar Világi Népzene" című albumával. Hogy miért váltott zongoráról népi furulyára és tangóharmonikára, milyen energiákat képes megmozgatni jelen századunkban a népzene, a Fölszállott a Páva idei televíziós tehetségkutató különdíjasával, Salamon Somával beszélgettünk.
2014. 10. 22.
Beszélgetés Farkas Róberttel
2014 az újdonságok éve a Budapest Bár számára. Áprilisban jelent meg Húszezer éjszakás kaland című lemezük, amelyen feldolgozások mellett saját, szerzői dalok is hallhatók. Ezt követi most, 2014 őszén a Délutáni csókok című album. A lemezbemutató koncertre október 29-én a MOM Kulturális Központban kerül sor, melyet országos turné követ. A méltán népszerű zenekar alapítójával, Farkas Róberttel beszélgettünk.
2014. 10. 20.
Beszélgetés Jyotsna Srikanth-tal
„Az indiai klasszikus zene legnagyszerűbb angol hegedűművésze” - írta róla a Time Out magazin. Neve 200 bollywoodi film stáblistáján szerepel, írt zenét a Discovery Channel és a National Geographic dokumentumfilmjeihez, rendszeresen turnézik szólóban és zenekarokkal, a London International Arts fesztivál kurátoraként pedig az indiai karnatikus zene promotálásával foglalkozik. Játéka világszerte magával ragadja a publikumot. Ő Jyotsna Srikanth, aki a Cafe Budapest Kortárs Művészeti Fesztivál keretében, a Fonó Budai Zeneházban október 3-án lepte meg hazánk közönségét egy csipetnyi Indiával.
2014. 10. 01.
Beszélgetés Kováts Krisztával
A legnagyobb musicalek és rockoperák főszerepeiben tündökölt, bérelt helye volt a legnagyobb színpadokon. Most egyike azoknak, akik a főszereplőt, azaz Donna Sheridant alakítják a Madách Színház Mamma Mia! előadásában. Néhány nappal a premier előtt Kováts Krisztával, a magyar Meryl Streeppel beszélgettünk.
2014. 09. 08.
Beszélgetés Rába Rolanddal
Vajon mi a legrosszabb, ami történhet velünk egy bevásárlóközpontban? Mit hoz ki az emberekből a veszély, és milyen erőket mozgósít csoporton belül egy katasztrófahelyzet? Rába Roland legújabb rendezése sajátos keretek között mutatja be a bezártság, egymásrautaltság és a pánik következményeit. A Ionesco-dráma által inspirált Utolsó című színházi produkcióról az előadás rendezőjével beszélgettünk.
2014. 08. 30.
Beszélgetés Mojzes Milojev Zsanettel
A Vénusz átvonulás vizsgafilmnek készült, majd megnyerte a 60. Országos Függetlenfilm Fesztivál legjobb adaptált forgatókönyvért járó díját. Idén nyáron Panamában, a Hayah Nemzetközi Filmfesztiválon vetítették Mojzes Milojev Zsanett taxis kisfilmjét, legközelebb pedig a BuSho rövidfilm fesztiválon és a miskolci Jameson CineFesten lesz látható. A film kulisszáiról és egy pályakezdő filmkészítő lehetőségeiről beszélgettünk a rendezővel.
2014. 08. 19.
Veszettek címmel forgat játékfilmet Goda Krisztina. A Csak szex és más semmi, a Szabadság, Szerelem és a Kaméleon című filmeket jegyző Balázs Béla-díjas rendező ezúttal Czető Bernát László dramaturg és forgatókönyvíró Kakukkfiók című kisregényét használta alapul készülő játékfilmjéhez. A főszerepekben Fenyő Ivánt, Klem Viktort és ifj. Vidnyánszky Attilát láthatjuk. A stáb éjszakai forgatásán jártunk.
2014. 08. 18.
Októberben kezdhetik forgatni a magyar csodalóról szóló, nagy költségvetésű Kincsem filmet ̶ jelentették be az augusztus 14-i budapesti sajtótájékoztatón. A forgatókönyvet Bereményi Géza eredeti könyve alapján Fonyódi Tibor írta. Az angol-orosz-német-amerikai és osztrák koprodukcióban készülő filmben állítólag feltűnik majd Ed Harris és Jean Paul Belmondo is. A rendező Roger Christian lesz, az operatőr pedig Ragályi Elemér.
2014. 08. 08.
Beszélgetés Tompos Kátyával
Széles körben a Valami Amerika 2-ben kaphattunk ízelítőt kivételes énektudásából, színházi szerepei mellett azóta is szívesen kalandozik a jazz, a pop, a világzene és az idegen nyelvek világában. Dallamok iránti szeretetének gyümölcse a Keresztül Európán címet viselő, tavaly megjelent nagylemeze. Tompos Kátyával többek között soknyelvűségről, kultúrák találkozásáról, a Klezmer Bandhez fűződő szakmai kapcsolatáról és augusztusi világzenei koncertjéről beszélgettünk.
2014. 08. 01.
Beszélgetés Kulcsár Noémivel
Kulcsár Noémi koreográfus és táncművész július 17-én a szombathelyi Bartók Fesztiválon mutatta be új darabját, az Eötvös Péter zeneszerző műve alapján készült Tale-t. Társulata, a Tellabor balett és vizuáltechnikai műhely két nappal később már az újonnan nyíló Mazel Tov kultúrmulatóban állt színpadra az Esküvő remake-jével. A két produkcióról a mozgás-tánc nyelvén beszélő, Fülöp Viktor- ösztöndíjas koreográfussal beszélgettünk.
2014. 07. 27.
Beszélgetés Szabó Tündével
Az idei könyvhétre jelent meg Szabó Tünde első könyve, a Balla Adrienn-sorozat első kötete Az alibi címmel. A regény műfajáról, a főszereplő karakterének formálódásáról beszélgettünk a szerzővel, aki kedvenc olvasmányait is felsorolta.
2014. 07. 21.
Beszélgetés Caroll Vanweldennel
Caroll Vanwelden belga jazzénekesnő-zongorista tavalyi nagysikerű fellépése után másodszor is sikert aratott a Shakespeare Fesztiválon. Ezúttal új CD-jének anyagával (Szonettek II) érkezett Gyulára. Az európai Diana Krall utódjának tartott énekesnő ezúttal a Sötét Hölgyhöz írt műveiből válogatott össze tizenhat Shakespeare-szonettet. A dalokat a vár melletti zöldövezetben, a lenyugvó Nap sugaraival átszőtt múzeumudvaron július 4-én, 18 órától hallgatta a közönség.
2014. 07. 01.
Beszélgetés David Doiashvilivel
A drámairodalom 450 éve született mesterének, William Shakespeare-nek egyik legismertebb művét, a Szentivánéji álom című vígjátékot állítja színpadra a grúz rendező, David Doiashvili. A Gyulai Várszínház és a Nemzeti Színház közös bemutatója korunkhoz illeszkedő, meglepetésekben bővelkedő produkcióval hívja álomszerű utazásra a közönséget július 3-án a gyulai Shakespeare Fesztiválon.
2014. 07. 01.
Beszélgetés Leonard Etoval
Rendhagyó keleti-magyar koprodukcióval zárta szezonját a Fonó Budai Zeneház június 18-án. A világhírű taikoművész, Leonard Eto és a magyar Bazseva zenekar egyedülálló zenei utazást kínált az improvizatív zene kedvelői számára. A japán dobvirtuóz ritmusaival és sajátos előadói stílusával eddig 35 ország szívébe lopta be magát, zenélt már - többek között - Bob Dylannel és Bon Jovival, számos Hollywoodi filmhez (Oroszlánkirály, A préda) komponált zenét, ráadásul a japán kulturális nagykövet címet is magáénak tudhatja.
2014. 06. 11.
Beszélgetés P. Szabó Istvánnal Indián című filmje kapcsán
Indián. Magyar függetlenfilm hétmillió forintból. P. Szabó István, a film író-rendező-producere dalszövegíróként kezdte a '90-es évek végén, majd regényíróként két kötetet jelentetett meg álnéven. Első forgatókönyvéből, a Halálkeringőből 2010-ben készült nagyjátékfilm, Dobó Kata és Kern András főszereplésével. Két színpadi dráma kapcsolódik a nevéhez: az egyik a Délután, másik pedig a Panelninja. Az Indiánt a 40. születésnapjára készítette, hogy összefoglalja és lezárja életének első szakaszát. A filmet meghívta a 13. Los Angeles-i Filmfesztivál és a Bukaresti Magyar Filmhét is.
2014. 05. 12.
Interjú Czerovszky Henivel
Az 1975-ben alakult East zenekar a tavalyi sikeres MüPa-koncert után ismét a Művészek Palotájában lépett fel április 25-én, s ezúttal a Magyar Rádió Szimfonikus Zenekarával állt színpadra. A régóta dédelgetett, most megvalósult álom részese lehetett Czerovszky Heni, a zenekar vokalistája.
2014. 04. 19.
Spiró Elsötétítés című darabja kapcsán
Tizenkét évvel a Pesti Színházban tartott ősbemutató után Marton László ismét Spiró György Elsötétítés című drámáját rendezi, ezúttal a Rózsavölgyi Szalonban a holokauszt-emlékév keretében. Egy történet, amely a felvilágosodás, szabadság, a stigmák és az elsötétülés ösvényére csalja a nézőket. Az egyik főszereplővel, Mihályfi Balázzsal beszélgettünk.
2013. 02. 22.
Az utolsó óra: Jordán Tamás és Alföldi Róbert előadása a Rózsavölgyi Szalonban
Mi történik, ha egy ateista és egy ateistából lett istenhívő találkozik egymással? A történet 1939-ben, Londonban játszódik, amikor Hitler bombázni kezdi a várost. Kint a háború dúl, bent, Freud szobájában parázs vita bontakozik ki ideákról, irodalomról, pszichológiáról, Isten létéről, nemlétéről. Alföldi Róbert és Jordán Tamás végtelenül izgalmas kérdéseket feszeget a Rózsavölgyi Szalon Az utolsó óra című előadásában.