bezár
 

színház

2024. 04. 19.
Gálaesttel támogatja az Operettszínház az Együtt az Autistákért Alapítványt
Tartalom értékelése (0 vélemény alapján):
Gálaesttel támogatja az Operettszínház az Együtt az Autistákért Alapítványt Második alkalommal ad gálakoncertet a Budapesti Operettszínház az Együtt az Autistákért Alapítvány javára, április 23-án.

 A társulat célja, hogy támogassa az alapítvány munkáját, mely az autizmus spektrumzavarral élők segítése mellett kiemelt figyelmet fordít a társadalom érzékenyítésére és edukációjára az autizmust érintő kérdésekről - tájékoztatta a teátrum csütörtökön az MTI-t.

Szkéné színház

"Hálásak vagyunk a nézők, valamint a hazai és nemzetközi operett kiemelkedő tehetségeinek támogatásáért. Az április 23-i gálaest különleges alkalom arra, hogy szélesebb körhöz eljuttassuk az autizmus spektrumzavarral élők ügyét" - idézi a közlemény Pintér Adriennt, az Együtt az Autistákért Alapítvány kommunikációs menedzserét.

A tájékoztatás szerint az idei gálaműsorban felcsendülnek a legnépszerűbb és leghíresebb operett- és musicalrészletek. Az est sztárvendége Maia Makhateli, a Holland Nemzeti Balett prímabalerinája. A rendezvényen többek között a Csárdáskirálynő, a Mária főhadnagy, A mosoly országa, a János vitéz, a Jekyll és Hyde, a Mozart!, a Légy jó mindhalálig, a Carmen és az Aladdin dalai is elhangzanak.

Az előadást Bori Tamás rendezte, közreműködik a Budapesti Operettszínház Zenekara és Énekkara, vezényel Pfeiffer Gyula főzeneigazgató - olvasható a közleményben.

Az eseményről bővebb részletek az Operettszínház weboldalán találhatók - áll az összegzésben.

Kép forrása: az Operettszínház Facebook oldala

nyomtat

Szerzők

-- MTI/PRAE --

MTI


További írások a rovatból

Lev Birinszkij: Bolondok tánca a Radnóti Színházban
[ESCAPE] – A Donkihóte-projekt az Örkény István Színház és a Városmajori Szabadtéri Színpad közös produkciójában
Haydn out, Muse in – múzsadilemmák
Hodászi Ádám: Kikönnyítve című drámája az Apertúra Bázison

Más művészeti ágakról

Rich Peppiatt: Kneecap – Ír nemzeti hip-hopot!
(kult-genocídium)
A 12. Primanima mint a magány és társadalmi kritika tükre
art&design

A besorolás deficitje


bezár
Regisztráció


bezár
Bejelentkezés